Gil Vicente – Sporting – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Gil Vicente – Sporting. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 9. dzień lutego, wybraliśmy z portugalskiej Primeira Ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Sporting Lizbona pokona na wyjeździe Gil Vicente i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Ekipa ze stolicy jest liderem rozgrywek w Portugalii i bezsprzecznie najlepszą drużyną w całym kraju. Ostatnio wygrali trzy mecze z rzędu, z których dwa były na obcych boiskach.

Gospodarze zajmują 12. miejsce w tabeli, ale na swoim stadionie grają bardzo słabo. Z ośmiu meczów w roli gospodarza przegrali aż cztery i zaliczyli po dwa remisy i dwie wygrane.

Uważamy, że Sporting spokojnie sięgnie po trzy punkty, ale żeby nie doprowadzić do nerwowej końcówki, będą starali się wygrać przynajmniej 2:0. Dlatego liczymy również na przynajmniej dwie bramki.

Gil Vicente – Sporting, typ: 2 i powyżej 1.5 gola, kurs: 1.86.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Napoli – Bologna https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-napoli-bologna/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Salzburg – St. Polten https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-salzburg-st-polten/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…