Gines Carvajal: Jese powinien dostawać więcej minut


Agent Jese Rodrigueza, Gines Carvajal uważa, że napastnik Realu Madryt zasłużył na zaufanie szkoleniowca i powinien dostawać więcej minut do zaprezentowania swoich umiejętności na boisku.

We wrześniowym meczu z Malagą 22-letni Hiszpan opuścił murawę w 59. minucie. Początkowo podejrzewano uraz mięśnia łydki, jednak późniejsze badania nie wykazały żadnej kontuzji. Choć zawodnik jest w pełni gotowy do gry, nie dostaje wielu szans od Rafaela Beniteza.

– Jese jest obecnie w naprawdę dobrej formie. Potrzebuje większej liczby minut, ponieważ tylko dzięki temu wzrośnie jego pewność siebie – powiedział Gines Carvajal, cytowany przez dziennik „AS”.

– Ta sytuacja jest dla niego bardzo trudna, dlatego klub będzie musiał podjąć jakąś decyzję. Zawodnik jest silny i dobrze trenuje, lecz mimo to nie dostaje szans na boisku. To oczywiste, że kiedy się nie gra, zaczynają pojawiać się problemy. Jese musi wykorzystać każdą nadarzającą się okazję – dodał.

Jese Rodriguez jest wychowankiem „Królewskich”. Jego kontrakt z ekipą ze Santiago Bernabeu będzie obowiązywał jeszcze przez dwa lata. Do tej pory rozegrał dla klubu 59 spotkań, w których strzelił 12 goli.