Gokhan Inler odrzucił ofertę Leicester City?


Gokhan Inler nie chce grać w angielskiej Barclays Premier League. Według najnowszych informacji brytyjskich mediów 31-latek odrzucił ofertę ze strony Leicester City, bowiem za wszelką cenę chce kontynuować swoją karierę we Włoszech.

Spekuluje się, iż były piłkarz szwajcarskiego FC Schaffhausen nie zdecydował się na przenosiny do ekipy prowadzonej przez Claudio Ranieriego, ponieważ w dalszym ciągu liczy na ofertę ze strony Fiorentiny.

Jak na razie nie wiadomo, czy drużyna ze Stadio Artemio Franchi, która w zbliżającym się sezonie ligowym chce utrzymać wysokie miejsce na koniec rozgrywek, zdecyduje się przedstawić doświadczonemu pomocnikowi konkretną propozycję kontraktu.

Oprócz Violi reprezentantem Szwajcarii, który na Półwysep Apeniński przeniósł się latem 2007 roku, zainteresowani są również szkoleniowcy takich klubów jak Watford, Udinese Calcio oraz turecki Besiktas Stambuł.

W rozgrywkach 2014/2015 Gokhan Inler rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 33 spotkania. Strzelił w nich jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas starcia z Cagliari Calcio w ramach 12. kolejki.