Graafschap – Jong Ajax – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Graafschap – Jong Ajax. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 11. dzień grudnia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Graafschap pokona na swoim stadionie rezerwy Ajaksu Amsterdam i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Graafschap u siebie gra przyzwoicie, bo na siedem meczów wygrał aż pięć oraz dwa razy poniósł porażkę. Jedna z nich, to przegrana z liderem, a druga to raczej wypadek przy pracy, bo strata punktów z Volendam.

Dodajmy jeszcze, że w domowych meczach Graafschap strzelano w tym sezonie średnio aż 3.6 bramki na jedno spotkanie.

Trzy z czterech ostatnich meczów między tymi drużynami na tym stadionie, kończyły się wygraną gospodarzy i pokryciem linii 2.5 gola.

W związku z tym stawiamy, że Graafschap wygra i zobaczymy dziś przynajmniej trzy trafienia.

Graafschap – Jong Ajax, typ:  1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.03.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…