Grzegorz Niciński: Nie będziemy bujać w obłokach, z pokorą czekamy na kolejny mecz

– Ta liga jest trudna, pokazują to wyniki. My nie będziemy bujać w obłokach, z pełną pokorą czekamy na kolejny mecz z Pogonią – powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z MKS-em Kluczbork (0:2) trener Arki Gdynia, Grzegorz Niciński.

Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się odpowiednio doświadczony Paweł Abbott oraz 21-letni środkowy obrońca Michał Marcjanik, który ostatecznie wynik starcia ustalił tuż po upływie godziny gry. Dzięki wygranej Arka Gdynia awansowała, kosztem Wisły Płock, w ligowej tabeli na pierwsze miejsce.

– Wywozimy stąd trzy punkty i to jest bardzo ważne, i myślę, że po dobrej grze. Strzeliliśmy szybko bramkę, potem kontrowaliśmy, strzeliliśmy drugą bramkę i to bardzo cieszy. Chciałbym pochwalić moich zawodników za grę w tym meczu, bo zagraliśmy na pewno lepiej niż z Wigrami Suwałkistwierdził opiekun Żółto-Niebieskich, cytowany przez “arka.gdynia.pl”.

– Bardzo się cieszymy, święta spędzimy w dobrych nastrojach, ale my już myślimy o piątku, bo w piątek gramy z Pogonią Siedlce – zaznaczył były piłkarz Wisły Kraków.

– Ta liga jest trudna, pokazują to wyniki. My nie będziemy bujać w obłokach, z pełną pokorą czekamy na kolejny mecz z Pogonią. Andrzejowi życzę zwycięstwa w następnym meczu z Wigrami, chciałbym, żeby jego zespół się utrzymał. Życzę wszystkiego dobrego na święta – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…