Hannover 96 – Wurzburger Kickers – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Hannover 96 – Wurzburger Kickers. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 8. dzień kwietnia, wybraliśmy z drugiej BundesligiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Jednak omijamy puchary z daleka. Czy to krajowe, czy europejskie – nie ma sensu nawet zastanawiać się nad nimi. Dlatego dziś wolimy zagrać nawet na drugoligowych, niemieckich boiskach. 

Typujemy, że Hannover 96 pokona na swoim stadionie Wurzburger Kickers i w całym meczu padną mniej niż cztery bramki.

Obie drużyny nie mogą znaleźć formy, choć w przypadku drużyny gości, to szukanie czegoś, czego nigdy się nie miało. Ekipa z Wurzburga zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i co ciekawe na wyjazdach przegrała aż 12 z 13 spotkań!

Gospodarze natomiast nie wygrali w lidze od pięciu meczów i dziś dostają idealnego rywala na przełamanie. Nie mamy wątpliwości, że trzy punkty zostaną w Hannoverze, ale coś czujemy, że zbyt wielu goli nie zobaczymy.

Dlatego stawiamy na wygraną gospodarzy i brak pokrycia linii 3.5 gola.

Hannover 96 – Wurzburger Kickers, typ: 1 i poniżej 3.5 gola, kurs: 2.32.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…