Harry Redknapp: Liverpool to na chwilę obecną przeciętny klub


Były szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur, Harry Redknapp przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem zawodnicy, którzy znajdują się w obecnym składzie Liverpoolu w sumie tworzą co najwyżej przeciętny zespół.

Co więcej, doświadczony menadżer uważa, że punkty zdobyte przez ekipę z czerwonej części Merseyside w tym sezonie to efekt przede wszystkim szczęścia i przypadku. Po czterech rozegranych spotkaniach The Reds mają na swoim koncie siedem punktów i na chwilę obecną plasują się na siódmym miejscu.

– Liverpool w obecnym kształcie w ogóle mi się nie podoba. Wydaje mi się, że to najgorsza drużyna The Reds jaką widziałem od lat – powiedział Harry Redknapp, cytowany przez „Liverpool Echo”.

– Grają bardzo przeciętnie. Mają ogromne szczęście, że zdobyli jakiekolwiek punkty w bieżącej kampanii. AFC Bournemouth powinno ich pokonać, a w starciu ze Stoke City cudem zdobyli gola – kontynuował.

– Zgoda, zagrali całkiem fajną pierwszą połowę przeciwko Arsenalowi, ale to zdecydowanie za mało. Jak na koniec sezonu zajmą oni miejsce w pierwszej piątce to będzie to dla nich świetny wynik – zaznaczył opiekun, którego ostatnim miejscem pracy było londyńskie Queens Park Rangers.