Hebert: Podbeskidzie to dobra drużyna

– Podbeskidzie to dobra drużyna. Osiągają ostatnio dobre wyniki. Bardzo dużo walczą, ale też potrafią grać piłką. Czeka nas trudne spotkanie, a my szanujemy każdy zespół, przeciwko któremu gramy – stwierdził tuż przed meczem z Góralami obrońca Piasta Gliwice, Hebert.

– W ubiegłym sezonie wszystkie bramki, które zdobywałem miały miejsce właśnie w meczach przeciwko Podbeskidziu. Trafiłem do bramki w każdym z trzech spotkań w lidze. Teraz jednak to tylko wspomnienia. Wiem, że to już zupełnie inny zespół, co widzieliśmy już podczas ostatniego meczu – powiedział Brazylijczyk, cytowany przez “piast-gliwice.eu”.

– Nie mogę obiecać, że strzelę gola, ale mogę dać słowo, że będę mocno nad tym pracował. Będę walczył o każdą piłkę. Ale tak szczerze, to wolałbym oddać komuś innemu strzelenie tego gola, byle tylko wygrać. W tym sezonie do siatki trafiam rzadziej, ale jesteśmy wyżej w tabeli. Dobro drużyny jest najważniejsze – kontynuował.

– Podbeskidzie to dobra drużyna. Osiągają ostatnio dobre wyniki. Bardzo dużo walczą, ale też potrafią grać piłką. Czeka nas trudne spotkanie, a my szanujemy każdy zespół, przeciwko któremu gramy. Musimy zrobić wszystko, aby udowodnić, że jesteśmy lepsi od bielszczan nie tylko na papierze – zaznaczył.

– Czujemy się dobrze, atmosfera w zespole jest świetna. W piątek będziemy gotowi do gry i będziemy walczyć. A jeśli przyjdzie taki moment, w którym zacznie nam brakować sił – wiemy, że wesprą nas kibice. Mam nadzieję, że pojawia się w dużej liczbie na trybunach i swoim dopingiem pomogą nam wygrać – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…