Hecking: De Bruyne ma w Wolfsburgu spokój do rozwoju

Kapitalny sezon w wykonaniu Kevina De Bruyne sprawił, że młodym Belgiem zaczęły interesować się wielkie, europejskie marki. Trener Wolfsburga jest jednak zdania, że gwiazda jego zespołu z klubu nie odejdzie.

23-letni pomocnik znakomicie wkomponował się w zespół Wolfsburga i w prawie każdym meczu ma udział w strzelanych przez niego bramkach. Spośród wszystkich zainteresowanych usługami De Bruyne klubów na prowadzenie w tym wyścigu wysunęły się Bayern Monachium oraz Manchester City.

“Bayern może próbować pozyskać De Bruyne, jeśli chce, ale Kevin w Volfsburgu ma spokój, który pozwala mu dojrzewać i rozwijać się” – zapewnił Dieter Hecking w rozmowie z dziennikiem “Bild”.

Wolfsburg aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli Bundesligi i nad trzecią lokatą ma aż siedem oczek przewagi. Wilki zapewne zagrają więc w przyszłym sezonie w prestiżowych rozgrywkach o Ligę Mistrzów.

“Wydaje mi się, że on sobie zdaje sprawę z tego, że dobrze dla niego byłoby zagrać w Lidze Mistrzów w barwach Wolfsburga. Mógłby w ten sposób udowodnić, że jest w stanie pokazać na co go stać także na tym poziomie” – stwierdził niemiecki szkoleniowec.

Kevin De Bruyne przeniósł się do Wolfsburga zimą ubiegłego roku z londyńskiej Chelsea. W obecnym sezonie rozegrał dla Wilków 44 mecze, w których zanotował 15 goli oraz 25 asyst. Jest wyceniany na około 35 milionów euro.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…