Heracles – FC Emmen – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Heracles – FC Emmen. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 12. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Heracles pokona FC Emmen i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Nie ma co owijać w bawełnę, nie jest to szlagierowy pojedynek. Dziś w Almelo spotkają się dwie słabe drużyny, z tym, że jedna jest bardzo, ale to bardzo słaba. Są nią oczywiście piłkarze gości.

Emmen jest zdecydowanie najgorszą drużyną w całej holenderskiej ekstraklasie. Wystarczy napisać, że w piętnastu meczach tego sezonu zdobyli zaledwie 5 punktów – wszystkie po remisach. Na wyjazdach przegrali aż pięć z siedmiu meczów, a pozostałe dwa zremisowali.

Natomiast gospodarze mieli ostatnio naprawdę ciężki terminarz. Przegrali u siebie trzy mecze z rzędu i liczymy, że dziś przerwą tę passę. Rywala na przełamanie otrzymują idealnego i liczymy, że wreszcie sięgną po trzy punkty.

W związku z tym stawiamy, że Heracles wygra z Emmen i zobaczymy w tym spotkaniu przynajmniej dwa gole.

Heracles – FC Emmen, typ: 1 i powyżej 1.5 gola , kurs: 2.03.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…