ISL: Dynamos przegrali w Goa, Del Piero wszedł z ławki

FC Goa wygrali przed własną publicznością z Delhi Dynamos 2:1 w jedynym sobotnim spotkaniu hinduskiej Indian Super League.

Goście, w składzie których dopiero od 63. minuty pojawił się Alessandro del Piero, prowadzili do przerwy po trafieniu Austriaka Junkera. Gospodarze wyrównali niespełna kwadrans przed końcem, kiedy to na listę strzelców wpisał się Raja.

Drużyna z Goa pierwsze zwycięstwo w sezonie zapewniła sobie w czwartej minucie doliczonego czasu gry, po tym jak bramkarza rywali zaskoczył Australijczyk Ozbey. Dynamos doznali w ten sposób pierwszej porażki, ale pozostali na czwartym miejscu w tabeli.

Indian Super League składa się z ośmiu drużyn, które grając systemem każdy z każdym i fazą play off z udziałem czterech najlepszych zespołów, do połowy grudnia wyłonią historycznego pierwszego mistrza Indii.