ISL: Skromna zaliczka podopiecznych Roberto Carlosa

Piłkarze Delhi Dynamos pokonali u siebie zespół FC Goa 1:0 (1:0) w pierwszym półfinałowym spotkaniu rozgrywek hinduskiej Indian Super League. Rewanż odbędzie się w najbliższy wtorek na murawie ekipy prowadzonej przez słynnego Zico.

Na murawie Jawaharlal Nehru Stadium w New Delhi w trenerskim pojedynku dwóch słynnych Brazylijczyków zwycięskiego gol dla podopiecznych Roberto Carlosa zdobył trzy minuty przed przerwą Robin Singh.

Więcej goli kibice już nie zobaczyli w tym meczu i przed drugim starciem tych drużyn sprawa awansu do wielkiego finału wydaje się nadal otwarta. W drugiej parze rywalizować będzie Chennaiyin FC z broniącym tytułu Atletico de Kolkata.

To dopiero druga edycja rozgrywek Indian Super League. Podobnie jak przed rokiem rywalizowało w niej osiem drużyn. Po rundzie zasadniczej rozgrywanej systemem każdy z każdym wyłoniono czterech półfinalistów, którzy w walce o finał rozgrywają między sobą mecz i rewanż.