Jacek Zieliński: Skupiamy się tylko na meczu Pucharu Polski

W czwartek Cracovia zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Trener „Pasów”, Jacek Zieliński przyznał na konferencji prasowej, że jego drużyna jest skoncentrowana i zamierza awansować do kolejnej rundy.

Podczas przerwy na mecze reprezentacyjne, szkoleniowiec krakowskiego zespołu nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Jednym z nieobecnych był Bartosz Kapustka, który wystąpił w dwóch spotkaniach kadry narodowej.

– Dziś pierwszy raz zebraliśmy się w komplecie, więc mogliśmy zrobić trening w większej grupie – powiedział Jacek Zieliński cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Kuba Wójcicki jest w dalszym ciągu rehabilitowany i myślimy o nim bardziej pod kątem meczu poniedziałkowego, Deleu pauzuje za kartki. Trzecią absencją jest Bartek Kapustka, który dziś wrócił z reprezentacji i jest za mało czasu, by mógł jutro wystąpić – zaznaczył szkoleniowiec „Pasów”.

– To jest dla nas najważniejszy mecz w chwili obecnej, na razie nie skupiamy się na spotkaniu z Lechią Gdańsk. Chcemy przypieczętować nasz awans do półfinału – zakończył.