Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, czyli pierwsze spotkanie szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Po pięciu kolejkach Jagiellonia z ośmioma punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Natomiast Wisła mając jedno „oczko” mniej plasuje się na szóstej pozycji.

My w tym meczu stawiamy na powyżej 2.5 gola. Zerkamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy jakie wyniki padają w piątkowych meczach Dumy Podlasia na swoim stadionie.

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Widzimy, że w tych meczach padało średnio 3 gole na mecz. W czterech z sześciu takich spotkań padały więcej niż dwie bramki. W tym sezonie Jaga grała dwa mecze w piątek (oba na wyjazdach) i w w każdym z nich pokrywano linię 2.5 gola. Zobaczmy w naszym systemie statystyk na wyniki Wisły w piątkowe popołudnia.

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

W czterech wyjazdowych meczach Białej Gwiazdy, które rozgrywane były w piątki padało średnio 2.75 gola na mecz i trzy razy padały więcej niż dwie bramki.

Sprawdziliśmy jeszcze ile bramek pada w meczach, które w piątki sędziuje Tomasz Kwiatkowski. W sześciu takich pojedynkach padało średnio 3.17 gola na mecz. Co jeszcze ciekawe, to w meczach Wisły, które sędziował Kwiatkowski padało średnio aż 4.17 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Jagiellonii z Wisłą padną więcej niż dwie bramki.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.75.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Podcast #kasujemy

Reklama