Jak w jeden wieczór zarobić 111 zł? Sprawdź!

W czwartkowy wieczór możesz w bardzo prosty sposób zarobić 111 zł nie wydając ani grosza. Nic. Zero. Kilka kroków i 111 zł należy do Ciebie. Serio!

Jak to zrobić? Oto nasz przewodnik na czwartek jak przygarnąć stówę.

1. Najważniejszy punkt: rejestrujesz się u bukmachera ComeOn z tego linka TUTAJ. Tylko z tego linka. Jak wyszukasz w google ComeOn, lub wejdziesz na ich stronę bezpośrednio i zarejestrujesz się takim sposobem, to NIE LICZY SIĘ. Musisz kliknąć w ten czerwony napis TUTAJ.

2. Kiedy już zarejestrujesz się i potwierdzisz rejestrację dostaniesz ZA DARMO 25 zł bez konieczności wpłacania depozytu. Taki bonus na start. 25 zł za free.

3. Jak już na Twoim koncie pojawi się 25 zł stawiasz całość na zwycięstwa sześciu pewniaków w Lidze Europy: Fiorentina, Dortmund, Liverpool, Villareal, Basel i Sporting. Łączny kurs 4.30.

4. Krok ostatni – zerkasz na wyniki meczów, a po ich zakończeniu odświeżasz stan konta i z DARMOWYCH 25 zł, masz już ponad 111 zł. (w zależności od aktualnego kursu).

Cztery kroki i ponad 100 zł jest Twoje. Później możesz dalej grać, aż zrobić ze 100 zł kolejne 100 zł i kolejne… Ale musisz zacząć od kliknięcia w czerwony napis TUTAJ.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…