Jakub Biskup: Punkt z Wisłą Kraków trzeba szanować

Termalica Bruk-Bet Nieciecza bezbramkowo zremisowała z Wisłą w ramach 12. kolejki Ekstraklasy. Zdaniem 32-letniego pomocnika Słoników, Jakuba Biskupa punkt zdobyty w Krakowie wszyscy w klubie powinni przyjąć z szacunkiem.

Beniaminek po dwunastu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie szesnaście punktów. W efekcie plasuje się na wysokim ósmym miejscu. Do trzeciej na chwilę obecną Legii Warszawa podopieczni Piotra Mandrysza tracą cztery „oczka”.

– Szanujemy ten punkt. Ten mecz mogliśmy wygrać, przegrać, ale w końcu zremisowaliśmy. Szkoda zwłaszcza mojej sytuacji. Wisła to bardzo dobra drużyna. Nikomu tu nie gra się łatwo – powiedział Jakub Biskup, cytowany przez „termalica.brukbet.com”.

– Z perspektywy spotkania, trzeba ten punkt szanować. W niedzielę nieco zmieniliśmy taktykę. Szczególnie na początku. Musimy coś urozmaicać w naszej grze. Rywale powoli wiedzą na co nas stać. Przede wszystkim chcieliśmy przetrzymać pierwszy kwadrans, w którym Wisła zawsze zdobywa najwięcej bramek – dodał doświadczony zawodnik.