Jakub Błaszczykowski: Wierzę, że osiągniemy dobry wynik

Już w najbliższy czwartek Fiorentina zmierzy się z Lechem Poznań w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Jak zaznaczył tuż przed tym spotkaniem skrzydłowy Fioletowych, Jakub Błaszczykowski wierzy on w zwycięstwo w starciu z mistrzem Polski.

– Nasze nastawienie się nie zmienia, ponieważ chcemy w każdym kolejnym spotkaniu wygrywać. Nie ma co ukrywać, że Lech we Florencji zaprezentował się bardzo dobrze, jeśli chodzi o grę defensywną. Zdawaliśmy sobie sprawę z problemów Lecha, ale wiedzieliśmy, że to drużyna z potencjałem i brakuje jej jedynie dobrych wyników – powiedział Jakub Błaszczykowski.

– Spodziewamy się ciężkiego meczu, ale jesteśmy bardzo zmotywowani i chcemy jutro zwyciężyć – zaznaczył wypożyczony z Borussii Dortmund 29-latek, cytowany przez oficjalną stronę internetową Kolejorza.

– Jutro potrzebujemy zwycięstwa, ale wiemy, że nie będzie o nie łatwo. Wiemy, że Lech Poznań to bardzo dobry przeciwnik. Ja wierzę jednak, że osiągniemy dobry wynik i zdobędziemy trzy punkty – kontynuował skrzydłowy reprezentacji Polski.

– Atmosfera w Poznaniu zawsze jest bardzo dobra. Z tego co wiem, to jutro na INEA Stadionie ma pojawić się bardzo wielu kibiców. My cieszymy się z tak dużej publiki, bo po to się gra, żeby rozgrywać mecze przy pełnych trybunach – dodał były piłkarz Wisły Kraków.