Jan Urban: U siebie musimy wygrywać

– Jestem strasznie wkurzony, bo taki mecz nie może nam uciec. U siebie musimy wygrywać, dlatego ten wynik odbieram jako dwa punkty stracone – przyznał na konferencji prasowej po spotkaniu z Piastem Gliwice (2:2) szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban.

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu trzech punktów na swoim koncie na szóstym miejscu w grupie mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Cracovii traci cztery “oczka”.

– Jestem strasznie wkurzony, bo taki mecz nie może nam uciec. Wyszliśmy na prowadzenie 2:0 i nie rozumiem dlaczego w drugiej połowie podeszliśmy tak wysoko do rywala. Nie o tym rozmawialiśmy w przerwie – powiedział 53-latek, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Chcieliśmy zmusić Piasta do gry atakiem pozycyjnym. Straciliśmy dwa gole, a nasze kolejne próby nic nie dały i nie zdobyliśmy zwycięskiej bramki – kontynuował były opiekun Legii Warszawa.

– Wielokrotnie podkreślałem, że mecze u siebie musimy wygrywać, dlatego ten wynik odbieram jako dwa punkty stracone. Kolejne spotkanie jest niesamowicie ważne, a walka o miejsce gwarantujące grę w pucharach będzie trwała aż do końca – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…