Joe Hart: Manchester City to zespół zwycięzców


27-letni angielski bramkarz Manchesteru City, Joe Hart przyznał w swoim ostatnim wywiadzie dla „Super Sunday”, iż jako drużyna chcą oni wygrywać w każdym meczu, dlatego też ostatnia seria niepowodzeń była dla nich ciężkim doświadczeniem.

Manchester City po serii nieudanych spotkań spadł na czwarte miejsce w ligowej tabeli. W efekcie pod sporym znakiem zapytania stanął awans Obywateli do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

– Manchester City to zespół zwycięzców. Jeżeli nie wygrywamy to trudno nam się jest z tym pogodzić – powiedział Hart. – Chcemy wygrać w każdym meczu, bowiem mamy bardzo duże umiejętności – kontynuował.

– Ludzie są zawiedzeni ostatnimi wynikami, ale nie jest to wina tylko i wyłącznie trenera, tak więc nie zasługuje on na zwolnienie. Czujemy, że mamy jakość i możemy pokonać każdego bez wyjątku – stwierdził.

– Wydaje mi się, że wszyscy bardzo dobrze rozumieją nasze cele. Wszyscy chcemy osiągnąć postawione przed nami zadania, tak więc zarówno my jako piłkarze i sztab szkoleniowy zrobimy wszystko, aby dobrze zakończyć ten sezon – dodał.