John Aldridge: Cena za Sterlinga jest odpowiednia

Były piłkarz Liverpoolu, John Aldridge przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż ostateczna kwota odstępnego w wysokości 49 milionów funtów za Raheema Sterlinga jest adekwatną do umiejętności zawodnika ceną.

20-letniego skrzydłowego reprezentacji Anglii od transferu do ekipy z Etihad Stadium dzielą już tylko testy medyczne. Według najnowszych informacji w nowym klubie niezwykle utalentowany piłkarz zarobili około 200 tysięcy funtów na tydzień.

– Dla mnie taki rozwój wypadków był tylko kwestią czasu – powiedział John Aldridge, cytowany przez “Sky Sports”.

– Nawet lepiej, że ta cała historia rozstrzygnęła się tak szybko. Bardzo się cieszę, że saga z udziałem Sterlinga się wreszcie zakończyła, bowiem ostatnio zrobiła się po prostu męcząca – kontynuował.

– Jest on bardzo młodym i naiwnym człowiekiem, który bardzo uważnie i z wielkim zaufaniem słuchał wielu podpowiedzi ze strony swojego agenta. Zobaczymy, czy wyjdzie mu to na dobre – stwierdził Irlandczyk.

– Wydaje mi się, że ostateczna cena za Sterlinga jest odpowiednia. To dużo pieniędzy za zaledwie 20-letniego piłkarza. Liverpool musi teraz dobrze wykorzystać te środki na nowych zawodników, którzy wzmocnią realnie skład – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…