Jong Ajax – Breda – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Jong Ajax – Breda. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 2. dzień kwietnia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste DivisieZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Znów wybór meczów mały, ale znacznie większy niż w kilku poprzednich dniach. Wybieramy się na północ Holandii, do kompleksu sportowego w Ouder-Amstel. Stawiamy, że grające tam rezerwy Ajaksu Amsterdam przegrają z Bredą.

Ekipa gości zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jest jednym z faworytów do awansu do Eredivisie. Ostatnio co prawda dość pechowo przegrali w Volendam, a dziś nie powinni mieć problemu z wywalczeniem trzech punktów.

Rezerwy Ajaksu grają chimerycznie, a do tego na swoim stadionie przegrali aż siedem z piętnastu spotkań. Dlatego nie dajemy im dziś żadnych szans i stawiamy na wygraną Bredy.

Jong Ajax – Breda, typ: 2, kurs: 1.92.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…