Jordan Henderson: Mieliśmy wielkiego pecha

Kapitan Liverpoolu, Jordan Henderson przyznał, iż o pechowym remisie z Sunderlandem (2:2) w ramach 25. kolejki Premier League zadecydował przede wszystkim brak koncentracji w ostatnich minutach rywalizacji.

Ekipa z czerwonej części Merseyside roztrwoniła dwubramkową zaliczkę. Czarne Koty potrzebowały zaledwie siedmiu minut, aby odrobić stratę i w ostatecznym rozrachunku wywieźć jeden punkt z Anfield. Bramki dla gości sobotniego starcia strzelali odpowiednio Adam Johnson i Jermain Defoe.

– Wszyscy zawodnicy muszą wziąć pełną odpowiedzialność za to co stało się w ostatnich minutach meczu z Sunderlandem – powiedział Jordan Henderson, cytowany przez „liverpoolfc.com”. – Do momentu utraty pierwszego gola graliśmy naprawdę dobrze – kontynuował.

– Mieliśmy wielkiego pecha, bowiem rywal stworzył sobie zaledwie dwie okazje podbramkowe i obie zamienił na gole – kontynuował reprezentant Synów Albionu, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w zespole Czarnych Kotów.

– W ostatnich spotkaniach brakowało nam powtarzalności, musimy w najbliższym czasie zwrócić na to szczególną uwagę – dodał 25-latek.