Jupiler League: Dwie bramki Wolskiego! Czwarta z rzędu wygrana KV Mechelen

Rafał Wolski zdobył dwie bramki dla KV Mechelen w zwycięskim wyjazdowym spotkaniu z Cercle Brugge 3:2 w ramach 30. kolejki belgijskiej Jupiler League.

Pomocnik reprezentacji Polski pojawił się na murawie kwadrans po przerwie, zmieniając Ibrahima Cisse, a swoje dwa trafienia zanotował w niespełna trzy minuty w samej końcówce meczu, przesądzając o sukcesie gości.

Jego dwie bramki przedzielił jeszcze skutecznie wykonany rzut karny przez Serba Dalibora Veselinovica. Wcześniej dwa gole dla gospodarzy strzelił Stephen Buyl.

Dzięki czwartej z rzędu wygranej podopieczni Aleksandara Jankovica zakończyli rundę zasadniczą na dziewiątej pozycji. Cercle Brugge natomiast doznało osiemnastej porażki i zmierzy się z ekipą Lierse SK w barażach o pozostanie w elicie.