Karol Linetty: Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne

– Chcę utrzymać formę i pomóc drużynie. Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne. Ja sam walczę o wyjazd na Euro. Zobaczymy co się wydarzy – stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk pomocnik Lecha Poznań, Karol Linetty.

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu trzech punktów na swoim koncie na odległym siódmym miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Pogoni Szczecin traci cztery “oczka”.

– Mamy świadomość tego, że nie zdobywamy punktów, ale gramy dobrze, operujemy piłką. Czegoś nam brakuje, skoro nie udało się dowieść wyniku w meczu z Piastem – powiedział 21-letni piłkarz, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Chcę utrzymać formę i pomóc drużynie. Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne. Ja sam walczę o wyjazd na Euro. Zobaczymy co się wydarzy, życie pisze różne scenariusze. Trzeba się skupić na formie i zdrowiu – kontynuował.

– Awans do Ligi Europy przez ligę to dla nas wyzwanie i podejmiemy je. Zaczniemy od meczu z Lechią, musimy go wygrać, jeśli chcemy zrealizować ten cel. Mamy jeszcze Puchar Polski. Każdy z nas chce zagrać w finale. Zrobimy wszystko, żeby go wygrać – dodał.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…