Kasper Schmeichel: W spotkaniu z Liverpoolem musimy zachować czujność

Podstawowy bramkarz Leicester City, Kasper Schmeichel przyznał tuż przed meczem z Liverpoolem w ramach 24. kolejki, iż z dużym respektem podchodzą oni do rywalizacji z zespołem prowadzonym przez Juergena Kloppa.

Obie ekipy zmierzą swoje siły już we wtorek na King Power Stadium. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o godzinie 20:45 czasu polskiego. Dla podopiecznych Claudio Ranieriego będzie to idealna okazja do rewanżu za grudniową porażkę z The Reds (0:1).

– W spotkaniu z Liverpoolem musimy zachować wyjątkową czujność, albowiem The Reds to jeden z najlepszych zespołów w lidze. W swoim składzie mają naprawdę kilku wspaniałych zawodników – powiedział były bramkarz Manchesteru City, cytowany przez “lcfc.com”.

– W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Jesteśmy pewni siebie i bez najmniejszego zawahania wierzymy w swoje umiejętności – kontynuował doświadczony bramkarz, który w drużynie Lisów występuje od 2011 roku.

– Regularne triumfy w Barclays Premier League nie są łatwe. Do osiągnięcia tego potrzebna jest ponad przeciętna koncentracja i pełne skupienie. Jeżeli będziemy spełniać co tydzień te założenia to będzie nam zdecydowanie łatwiej inkasować komplety punktów – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…