Kebba Ceesay: Nie jesteśmy usatysfakcjonowani remisem

Lech Poznań zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 (0:1) w meczu 14. kolejki Ekstraklasy. Jak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie obrońca Kolejorza, Kebba Ceesay nikt w klubie nie jest usatysfakcjonowany podziałem punktów.

Na prowadzenie gospodarzy w 23. minucie wyprowadził Marco Paixao. Do wyrównania doprowadził z kolei Maciej Gajos, który na listę strzelców wpisał się piętnaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania.

– Nie jesteśmy usatysfakcjonowani tym remisem, ale w naszej obecnej sytuacji ważne jest to, że potrafiliśmy doprowadzić do wyrównania – powiedział Kebba Ceesay, cytowany przez oficjalną stronę internetową mistrzów Polski.

– Wróciliśmy do gry i to na pewno oznaka siły. Przed nami jeszcze wiele spotkań i przede wszystkim nie możemy pozwolić, żeby taka sytuacja, jak ta sprzed kilku tygodni powtórzyła się – kontynuował.

– W pierwszej połowie spotkania ze Śląskiem Wrocław nie szło nam najlepiej. Teraz trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jesteśmy w sytuacji, w której nie wszystko idzie tak jak sobie to planujemy, ale musimy myśleć pozytywnie i wszystko się poprawi – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…