Kupon na sobotę 21.12. z kursem 5.18.

Kupon na dziś
Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na sobotę 21. dzień grudnia, którego łączny kurs wynosi 5.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Niemczech i stawiamy, że Lipsk zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z Augsburgiem.

Drugi typ zagramy w Nowym Jorku i stawiamy dodatni handicap +7.5 pkt na Atlantę Hawks w wyjazdowym spotkaniu z Brooklyn Nets.

Na koniec zaglądamy do NFL i stawiamy, że Houston Texans wygrają na Florydzie z Tampa Bay Buccaneers. #kasujemy

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Good luck!

Typy na dziś