Laurent Blanc: Zlatan Ibrahimović zostaje z nami

Szkoleniowiec Paris Saint Germain, Laurent Blanc zapewnił kibiców francuskiego klubu, że Zlatan Ibrahimović pozostanie na Parc des Princes na kolejny sezon ligowy.

Ostatnio wiele pisało się w zachodniej prasie o powrocie doświadczonego Szweda do Serie A. W gronie drużyn, które chciały zakontraktować byłego napastnika FC Barcelony wymieniało się między innymi AC Milan oraz Inter Mediolan.

Warto zaznaczyć, iż 33-latek, który ma za sobą ponad 100 występów w kadrze swojego kraju, w barwach obu zespołów już występował podczas swojej przebogatej kariery.

– Nigdy nie było żadnych wątpliwości dotyczących pozostania w klubie Zlatana Ibrahimovicia, tak więc nie przywiązuję do plotek większej uwagi – stwierdził Laurent Blanc, cytowany przez “Sky Sports”.

– Dla nas sprawa jest klarowna i bardzo jasna. Ibrahimović był i jest częścią drużyny na sezon 2015/2016 – dodał 49-letni Francuz.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…