LE: Podział punktów w obu meczach grupy G

Dwoma remisami zakończyły się inauguracyjne spotkania Ligi Europy w grupie G. Dnipro Dniepropetrowsk zremisowało u siebie 1:1 z Lazio Rzym, a po wyniku 2:2 AS Saint-Etienne podzieliło się punktami z drużyną Rosenborg BK.

W pojedynku rozegranym na Dnipro Arena goście wyszli na prowadzenie w 34. minucie, kiedy Sergej Milinkovic-Savic wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i głową umieścił piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry gola wyrównującego zdobył Yevhen Seleznyov, który wykorzystał wrzutkę z lewej strony boiska i również głową pokonał bramkarza.

W drugim spotkaniu tej grupy AS Saint-Etienne zmierzył się na własnym stadionie z zespołem Rosenborg BK. W meczu padł remis 2:2, a gospodarze wyrównali kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego.