Liam Bridcutt: Chcę zostać w Leeds United

26-letni angielski pomocnik Sunderlandu, Liam Bridcutt przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż bardzo chętnie pozostałby na zasadzie wypożyczenia w Leeds United do końca bieżącego sezonu ligowego.

Jak do tej pory na zapleczu Barclays Premier League wychowanek londyńskiej Chelsea, który ma za sobą jeden mecz w seniorskiej kadrze narodowej Szkocji, rozegrał osiem meczów. We wszystkich na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

– Sobotni mecz ligowy był dla mnie oficjalnie ostatnim w barwach Leeds, ale mogę ujawnić, iż negocjacje trwają. Mam nadzieję, że wypożyczenie zostanie przedłużone o kolejne sześć miesięcy – powiedział Liam Bridcutt, cytowany przez „Sky Sports”.

– W tym momencie czekam już tylko na ostateczną decyzję Sunderlandu, bowiem The Peacocks, podobnie jak ja, chcą prolongować porozumienie – kontynuował doświadczony zawodnik.

– Na razie myślę o przedłużeniu wypożyczenia, ale ukrywam, że byłbym szczęśliwy gdybym od następnego sezonu występował już w Leeds United na stałe. Wydaje mi się, że mój czas w Sunderlandzie minął, jestem gotowy na nowe wyzwania – dodał.