Liga belgijska: Remis drużyny Starzyńskiego

SC Lokeren zremisowało na własnym stadionie 2:2 ze Sportingiem Charleroi w meczu drugiej kolejki Jupiler Pro League. Filip Starzyński występował w drużynie gospodarzy do 56. minuty spotkania.

Gole dla Lokeren zdobyli Evariste Ngolok w 25. minucie gry i Sergiy Bolbat w 68. minucie meczu. Trafienia dla gości zaliczyli Roman Ferber kwadrans po rozpoczęciu gry i Dieumerci Ndongala w 66. minucie spotkania.

Drużyna z Daknamstadion w poprzedniej kolejce przegrała 1:3 z Zulte Waregem. Charleroi na inaugurację pokonało Mouscron Peruwelz 2:1.

Starzyński trafił do belgijskiej drużyny w letnim okienku transferowym. Wcześniej przez sześć sezonów grał w Ruchu Chorzów, do którego przeszedł z Salosa Szczecin.

Dzisiaj w lidze belgijskiej odbędą się jeszcze dwa mecze. Standard Liege zmierzy się z Zulte Waregem, a Oud-Heverlee podejmie Anderlecht Bruksela.