Liga cypryjska: Porażka zespołu Łukasza Skowrona

Ermis Arapidu wygrał przed własną publicznością z AEL Limassol 2:1 (1:0) w meczu 17. kolejki ligi cypryjskiej. W bramce gości przez pełne 90 minut grał Łukasz Skowron.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 12. minucie. Na prowadzenie wyszli wówczas gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Andreas Vasilogiannis.

Po przerwie do wyrównania doprowadził Valentinos Sielis, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik rywalizacji ustalił Alhassane Keita.

AEL zajmuje aktualnie 11. miejsce w tabeli ligi cypryjskiej. Drużyna Łukasza Skowrona ma na swoim koncie 15 punktów, z kolei Ermis zdobył do tej pory trzy „oczka” więcej i znajduje się na dziewiątej pozycji.