Liga cypryjska: Wygrana zespołu Adama Marciniaka

AEK Larnaka wygrał przed własną publicznością z Arisem Limassol 2:1 (0:0) w meczu 17. kolejki ligi cypryjskiej.

Kibice zgromadzeni na NEO GSZ Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 55. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas miejscowi, a na listę strzelców wpisał się Andre Alves. Chwilę później do wyrównania doprowadził Randy. Wynik rywalizacji ustalił Tete, który tym samym zapewnił gospodarzom zwycięstwo.

Warto odnotować, że w barwach AEK-u pełne 90 minut rozegrał Adam Marciniak. Natomiast Mateusz Taudul przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Dzięki wygranej, „Wojownicy umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli ligi cypryjskiej. Piłkarze z Larnaki mają na swoim koncie 42 punkty, z kolei Aris zdobył 21 „oczek” i znajduje się na siódmej pozycji.