Liga duńska: Zwycięstwo rywala Legii

FC Midtjylland, które rywalizuje z Legią Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, pokonało na wyjeździe Randers FC 2:0 w spotkaniu dziesiątej kolejki ligi duńskiej. W 82. minucie gry, na boisku w drużynie gospodarzy pojawił się Piotr Parzyszek. Patryk Wolański znalazł się poza kadrą meczową gości.

Pierwszego gola FC Midtjylland zdobyło w 64. minucie gry. Na listę strzelców wpisał się Patrick Banggaard. Dwie minut później było 2:0, po trafieniu Mortena Rasmussena. Goście od 74. minuty meczu grali w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał strzelec pierwszego gola.

Po dziesięciu kolejkach ligi duńskiej, FC Midtjylland jest na czele tabeli. Piłkarze Jessa Thorupa mają trzy punkty przewagi nad SonderjyskE i FC Kobenhavn.

Kolejnym rywalem klubu z MCH Arena będzie Club Brugge. Mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy odbędzie się w czwartek.