Liga turecka: Sensacyjny remis Fenerbahce

Piłkarze Fenerbahce Stambuł zaledwie zremisowali na własnym stadionie z Erciyessporem 1:1 (1:1). W efekcie podopieczni Ismaila Kartala znacznie utrudnili sobie walkę o tytuł mistrzowski.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami gospodarze. Na listę strzelców już w drugiej minucie rywalizacji wpisał się Egemen Korkmaz. Ekipa z Sukru Saracoglu Stadyumu nie cieszyła się jednak zbyt długo z prowadzenia, bowiem już cztery minuty później dość niespodziewanie Erciyesspor doprowadził do remisu. Piłkę w siatce umieścił Jacques Zoua.

W efekcie przyjezdni zanotowali jedenasty podział punktów w tym sezonie. Nie zmieniło to jednak znacznie ich miejsca w tabeli, bowiem w dalszym ciągu są oni z dorobkiem zaledwie 22 punktów w strefie spadkowej.

Z kolei remis dla Fenerbahce Stambuł znacznie utrudnił im walkę o tytuł mistrzowski. Na tym etapie rozgrywek Żółte Kanarki plasują się ze stratą trzech punktów do liderującego Galatasaray na drugim miejscu.