Ligue 1: David N’Gog zapewnił zwycięstwo Stade de Reims

Piłkarze Stade de Reims pokonali na własnym stadionie w meczu 8. kolejki francuskiej ekstraklasy LOSC Lille 1:0 (0:0). Dzięki kompletowi punktów podopieczni Oliviera Guegana wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli.

Jedynego gola dla zespołu z Stade Auguste-Delaune II strzelił były zawodnik Liverpoolu, David N’Gog. Na listę strzelców doświadczony Francuz wpisał się w 56. minucie rywalizacji. Wówczas strzałem głową pokonał z najbliższej odległości bramkarza gości.

Warto zaznaczyć, iż 26-latek, który ma za sobą wiele meczów w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju, mógł mieć na swoim koncie w tym starciu dwa trafienia, ale w 20. minucie nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul w szesnastce.