Ligue 1: Podział punktów na Stade Louis II

AS Monaco zremisowało przed własną publicznością ze Stade Reims 2:2 (2:1) w piątkowym meczu 30. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Louis II na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do piątej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Vagner Love. Gości zdołali wyrównać kilka chwil później. Piłkę do siatki Danijela Subasicia wbił Gaetan Charbonnier, któremu asystował Nicolas De Preville.

Jeszcze przed przerwą gospodarze ponownie prowadzili, a swój dorobek strzelecki podwoił Vagner Love. W końcowym fragmencie rywalizacji wynik ustalił Diego. Ostatnie podanie przy tym golu zanotował Alhassane Bangoura.

AS Monaco zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Ligue 1. Podopieczni Leonardo Jardima mają na swoim koncie 52 punkty, z kolei Stade Reims zdobyło do tej pory 33 „oczka” i znajduje się na szesnastej pozycji.