Ligue 1: Przełożono operację Fekira

Nabil Fekir nie przejdzie dzisiaj zaplanowanej wcześniej operacji kolana – poinformowano na stronie internetowej Olympique Lyon. Decyzję w tej sprawie podjął sztab medyczny w związku z tym, że na nodze 22-letniego pomocnika pojawiła się opuchlizna.

– Kolano Nabila jest opuchnięte i musieliśmy przełożyć operację. Wszyscy jesteśmy smutni z powodu jego urazu. Fekir był bardzo szczęśliwy, że będzie mógł występować w Lidze Mistrzów. Teraz czeka go sześć miesięcy przerwy – powiedział trener Hubert Fournier.

Francuski pomocnik urazu doznał w towarzyskim spotkaniu z Portugalią. W 14. minucie gry, zastąpił go Antoine Griezmann. Mecz zakończył się wygraną „Trójkolorowych” 1:0.

Olympique Lyon w fazie grupowej Ligi Mistrzów będzie rywalizował z KAA Gent, Valencią i Zenitem Sankt Petersburg. W pierwszym meczu piłkarze Fourniera zagrają z Gent. Spotkanie odbędzie się 16 września.