LM: Ajax przegrał w Barcelonie, APOEL uległ PSG

FC Barcelona wygrała u siebie z Ajaksem Amsterdam 3:1 (2:0) w meczu trzeciej kolejki grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów. W ekipie gości całą drugą połowę zagrał Arkadiusz Milik.

„Duma Katalonii” drugie zwycięstwo w rozgrywkach zapewniła sobie praktycznie w pierwszych fragmentach spotkania. Najpierw z podania Messiego skorzystał Neymar, a później Argentyńczyk wykończył skutecznie zagranie Iniesty.

Mistrzowie Holandii zdobyli co prawda minutę przed końcem kontaktowego gola za sprawą El-Ghaziego, ale w doliczonym czasie gry drugie w rozgrywkach zwycięstwo Barcelony przypieczętował Sandro Ramirez.

Na prowadzeniu w tej grupie umocniło się Paris Saint Germain. Mistrzowie Francji po trafieniu w końcówce spotkania Edinsona Cavaniego pokonali na wyjeździe APOEL Nikozja 1:0.