Loic Remy wsparł Jose Mourinho

Loic Remy otwarcie wsparł menadżera londyńskiej Chelsea, Jose Mourinho. 28-letni francuski napastnik The Blues przyznał, iż Portugalczyk powinien pozostać na dłużej na Stamford Bridge.

W bieżącym sezonie ligowym gra mistrzowi Anglii zupełnie się nie układa. Po dziesięciu seriach gier Chelsea plasuje się z dorobkiem zaledwie jedenastu punktów na bardzo odległej piętnastej pozycji. Do czołówki traci na chwilę obecną dziewięć “oczek”.

– Dla Jose Mourinho w tym momencie najważniejsze jest, aby pozostał trenerem Chelsea. My jako drużyna nigdy się nie poddajemy – powiedział Loic Remy, cytowany przez “Sky Sports”.

– W poprzednim sezonie zdobyliśmy mistrzostwo Anglii, a to wszystko dzięki Mourinho, który jest świetnym trenerem – kontynuował były snajper Queens Park Rangers. – Nie chcę, aby odchodził. Wydaje mi się, że pozostali gracze Chelsea także tego nie chcą – zaznaczył.

– W drużynie panuje świetna atmosfera. Na pewno będziemy ciężko pracować na treningach, aby nasza obecna sytuacja się zmieniła. Jestem pewien, że wcześniej czy później zaczniemy wygrywać – dodał doświadczony zawodnik.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…