Los Angeles Clippers – Phoenix Suns – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Los Angeles Clippers – Phoenix Suns. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 4. dzień sierpnia, wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Oferta piłkarska bukmacherów świeci dziś pustkami, dlatego zaglądamy za ocean, do Orlando na Florydzie i stawiamy, że Los Angeles Clippers pokonają Phoenix Suns różnicą przynajmniej 8 punktów.

Suns co prawda nieźle prezentują się w kompleksie Disney World, ale Clippers to jednak byt wysoko postawiona poprzeczka. Ekipa z LA pokazała w ostatnim starciu przeciwko Pelicans, że wciąż jest groźna i będzie liczyła się w walce o finały NBA.

My liczymy, że zespół z Kalifornii pewnie pokona ekipę z Arizony i pokryje handicap -7.5 pkt. Nie jest to wielkim wyczynem dla takiej drużyny jak Clippers, dlatego uważamy, że warto zagrać ten typ.

Los Angeles Clippers – Phoenix Suns, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.61.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…