Luis Farina: Zagramy o komplet punktów

Pomocnik Rayo Vallecano, Luis Farina zapewnił w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół zrobi wszystko, aby zwyciężyć w nadchodzącym meczu z FC Barceloną.

Obie drużyny zmierzą się ze sobą w spotkaniu 8. kolejki Primera Division. Odbędzie się ono 17 października na Camp Nou.

– Mecze z Barceloną zawsze są trudne, ze względu na jej silny skład. Katalończycy prezentują wysoką jakość nawet mimo wielu kontuzji, ale my zamierzamy grać swoją piłkę – powiedział Argentyńczyk cytowany przez dziennik “AS”.

– Messi robi na boisku różnicę i jego brak na pewno nam pomoże. Zmierzymy się z nimi zaraz po reprezentacyjnej przerwie i ich porażce z Sevillą. Wyjdziemy na murawę, aby walczyć o komplet punktów – dodał.

– Mamy przed sobą wielki mecz, który na pewno nie będzie łatwy. Musimy nadal pracować, ponieważ czeka nas długi sezon. Jesteśmy nieco niespokojni i mamy świadomość, że do tej pory mogliśmy osiągać lepsze wyniki – podsumował.

W obecnym sezonie Rayo wygrało tylko dwa ligowe spotkania. Z siedmioma punktami zajmuje 15. pozycję w tabeli Primera Division.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…