Luke Garbutt wciąż nie zdecydował o swojej przyszłości

21-letni angielski obrońca Luke Garbutt wciąż nie zdecydował się na prolongatę umowy z Evertonem – informuje “Liverpool Echo”.

Niezwykle utalentowany Anglik, którego kontrakt z ekipą z Goodison Park wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku, przez media kreowany jest na wielką nadzieję brytyjskiego futbolu, która będzie podporą defensywy Synów Albionu przez wiele lat.

Szkoleniowiec The Toffees również nie ukrywa, iż wiąże z młodym bocznym defensorem spore nadzieje na najbliższą przyszłość. Spekuluje się, że Luke Garbutt może być następcą doświadczonego Leightona Bainesa.

– Jesteśmy bardzo blisko podpisania umowy na nowych warunkach, ale Luke potrzebuje czasu do namysłu, aby wybrać dla siebie najlepszą możliwą opcję – powiedział hiszpański menadżer ekipy z niebieskiej części Merseyside.

– Naprawdę chcę, aby pozostał on z nami na dłużej. Rozumiem jednak jego zapatrywania na przyszłość i chęć regularnej gry, która może zaowocować pozycją trzeciego lewego obrońcy w reprezentacji Anglii – kontynuował.

– Musimy wyznaczyć mu najlepszą ścieżkę dla jego rozwoju, tak aby był on w pełni zadowolony z niej. Zdaje sobie bowiem sprawę, że nieszczęśliwy gracz nie jest w pełni częścią drużyny, bo nie wie co go czeka w niedalekiej przyszłości – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…