LV BET walczy z VAR-em

Typy na dziś

Bukmacher LV BET przygotował na mecze Ekstraklasy specjalną promocję, dotycząca użycia w meczu VAR-u.

Sędzia po użyciu systemu VAR cofnął bramkę w Ekstraklasie  i spowodowało to PRZEGRANIE Twojego zakładu? LV BET zwróci Ci pieniądze w formie bonusu!

Wystarczy, że wyślesz maila na adres PROMOCJE@LVBET.PL z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a w ciągu dwóch dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy otrzymasz BONUS w wysokości stawki swojego zakładu! Maksymalny bonus to 100 PLN.

Odbierz kompletnie za darmo 20 zł w LV BET
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W promocji biorą udział gracze, którzy postawili zakład przedmeczowy pojedynczy lub kombi na spotkanie Ekstraklasy, a ich zakład został przegrany.

Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system VAR (przykładowo: gracz postawi zakład na mecz Ekstraklasy z selekcją powyżej 3,5 bramek, w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnej bramki; gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1, mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1 za pomocą systemu VAR).

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_730x120

W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 100 PLN.

W promocji biorą udział przedmeczowe kupony pojedyncze oraz kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na mecz Ekstraklasy. W przypadku zakładu kombi, bonus zostanie wypłacony, tylko jeśli selekcja na mecz, w którym został użyty system VAR zostanie rozliczona jako przegrana. Wszystkie pozostałe selekcje na kuponie muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Odbierz kompletnie za darmo 20 zł w LV BET
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do otrzymania bonusu to 1.50. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN. Zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych biorą udział w promocji. Kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji.

Bonus będzie ważny 30 dni. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.

Odbierz kompletnie za darmo 20 zł w LV BET
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===