Malmo FF – AIK Sztokholm – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Malmo FF – AIK Sztokholm. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 13. dzień września, wybraliśmy ponownie ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Ostatnio gracze Malmo zawodzą nie tylko swoich kibiców, ale również nas. W dwóch poprzednich meczach gospodarze dzisiejszego starcia zdobyli tylko jeden punkt, co jak na lidera rozgrywek jest zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Jeszcze gorszy sezon rozgrywa AIK Sztokholm, który zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli. Ekipa ze stolicy w 18 meczach zdobyła tylko 17 punktów, co jest wynikiem mocno rozczarowującym.

Bukmacherzy uważają, że Malmo jest faworytem, ale coś nam się wydaje, że mecz może zakończyć się bramkowym remisem. Nie zdziwimy się jeśli po końcowym gwizdku na tablicy wyników zobaczymy 2:2.

Jeśli nawet Malmo wygra, to liczymy, że goście zdobędą przynajmniej jedną bramkę, a wtedy o nasz typ będziemy spokojni.

Jest to dość ryzykowna propozycja, ale stawiamy, na BTS i powyżej 2.5 gola na Eleda Stadion w Malmo.

Malmo FF – AIK Sztokholm, typ: BTS i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.35.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”