Manchester United nie rezygnuje z Felipe Andersona

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal nie rezygnuje z zakontraktowania 22-letniego pomocnika rzymskiego Lazio, Felipe Andersona – donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Czerwone Diabły chciały pozyskać młodego zawodnika już w lecie, ale wówczas włoski klub odrzucił ofertę przedstawicieli ekipy z Old Trafford. Spekuluje się, iż Anglicy zaoferowali wówczas za usługi Brazylijczyka 28 milionów funtów.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Półwyspu Apenińskiego już podczas zimowego okienka transferowego Manchester United będzie chciał po raz kolejny usiąść do rozmów przy negocjacyjnym stole.

Prawdopodobnie ostateczna kwota odstępnego za wychowanka rodzimego Santosu, który ma już za sobą debiut w seniorskiej kadrze narodowej Canarinhos, przekroczy znacznie 30 milionów funtów. Nie wiadomo jednak, czy przekona to Biancocelestich do sprzedaży piłkarza.

W bieżącym sezonie Felipe Anderson rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach piętnaście meczów. Strzelił w nich pięć bramek, w tym cztery we włoskiej ekstraklasie, oraz zanotował trzy asysty.