Manuel Pellegrini: Futbol na Wyspach odczuje nieobecność Mourinho

Jose Mourinho został w czwartek zwolniony z funkcji trenera Chelsea FC. Menedżer “The Citizens”, Manuel Pellegrini uważa, że Premier League wiele straci na nieobecności Portugalczyka.

– W pewnym sensie trudno to wszystko zrozumieć. Szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie poprowadził swój zespół do zdobycia dwóch tytułów, stracił pracę – powiedział Chilijczyk cytowany przez “FourFourTwo”.

– Po takim sukcesie ciężko jest utrzymać motywację w drużynie. To nigdy nie jest łatwa sytuacja. Uważam, że Premier League właśnie straciła ważnego menedżera. Być może nie zgadzałem się z nim w pewnych kwestiach, jednak nie jest on moim wrogiem – dodał.

– Futbol na Wyspach odczuje nieobecność Mourinho. Sam zupełnie inaczej zarządzam zespołem, ale nie znaczy to, że nie jest on dobrym szkoleniowcem. Był ważną częścią tej ligi – podsumował.

Jose Mourinho zakończył pracę w londyńskim klubie po niespełna trzech sezonach. Wcześniej przez trzy lata prowadził Real Madryt.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…