Mateusz Cichocki: Treningi przynoszą efekty

Ruch Chorzów zremisował z Astrą Giurgiu 0:0 w sobotnim spotkaniu sparingowym rozegranym na Cyprze. Po zakończeniu rywalizacji obrońca “Niebieskich”, Mateusz Cichocki nie kryl radości z faktu, że jego zespół nie stracił gola.

– Myślę, że zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie rywale nas przycisnęli. Trzeba było popracować w defensywie. Przeciwnicy byli bardzo ruchliwi, więc trzeba było cały czas się przesuwać, wyskakiwać, cofać się i nie było to łatwe. Na szczęście wystrzegaliśmy się błędów. Najbardziej cieszy, że zagraliśmy na zero z tyłu – powiedział 23-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Kolejny mecz bez straconej bramki cieszy, bo zdarzały się spotkania w sezonie, w których traciliśmy ich zdecydowanie za dużo. Widać poprawę. Treningi robią swoje. Wygląda to coraz lepiej – dodał.

– Byłem blisko zdobycia bramki. Muszę popracować nad tym, żeby nie być blisko, tylko żeby strzelać. To jest praca do wykonania na treningach – kontynuował.

– Zdecydowanie Astria to jak na razie najsilniejszy rywal, z którym graliśmy. Panowanie nad piłką i umiejętności czysto piłkarskie były na bardzo wysokim poziomie. Nie jest przypadkiem, że zajmują pierwsze miejsce w rumuńskiej ekstraklasie, a wcale ona nie jest słaba i to było widać na boisku – zakończył.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…