Mauricio Pochettino: Nie dokonam wielu zmian

Szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur, Mauricio Pochettino przyznał na konferencji prasowej, iż nie zamierza znacząco zmieniać składu „Kogutów” na czwartkowy mecz Ligi Europy z AS Monaco.

– Być może na boisku pojawi się Clinton N’Jie, ale najpierw musimy przeanalizować nasz skład. Dopiero później spróbujemy wybrać najlepszych zawodników na nadchodzące spotkanie – powiedział 43-letni Argentyńczyk cytowany przez „FourFourTwo”.

– Musimy utrzymać nasze tempo. Być może zdecydujemy się na wprowadzenie kilku zmian, ale na pewno nie będzie ich zbyt wiele – dodał.

– Złą wiadomością jego kontuzja stopy Heung-Min Sona. Mamy nadzieję, że nie jest to poważny uraz, ale możliwe, że zabraknie go przez kilka następnych tygodni – zaznaczył.

– Są również inni zawodnicy, którzy zmagają się z problemami, na przykład Alex Pritchard, Nabil Bentaleb i Mousa Dembele. Ryan Mason jest bliski powrotu, ale wciąż nie może grać. Mamy nadzieję, że dołączy do nas po reprezentacyjnej przerwie – podsumował.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…