„Mecz o Superpuchar był najlepszy”

Miesiąc po zdobyciu mistrzostwa Polski Kolejorz potwierdził, że po tytuł sięgnął zasłużenie. Wygrał przy Bułgarskiej z Legią 3:1 i po raz piąty sięgnął po Superpuchar. Według opinii piłkarzy był to najlepszy mecz, który Lech zagrał w tym roku.

. – To był bardzo dobry mecz. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, który nie był wstanie nam nic zrobić na boisku. Układała nam się każda akcja, graliśmy na dużym luzie. Dobrze to wyglądało – mówił w rozmowie z oficjalną stroną poznańskiej ekipy Dawid Kownacki.

– Pokazaliśmy w tym meczu dużą siłę. Zdominowaliśmy to spotkanie. Wynik mógł być większy, mogliśmy jeszcze więcej strzelić – uważa Marcin Kamiński, z którego opinią zgadza się strzelec ostatniej bramki dla Kolejorza w tym spotkaniu, czyli Karol Linetty. – Najważniejsze jednak, że wygraliśmy – mówi.

Zadowolony nie tylko ze zwycięstwa, ale też ze stylu jest również kapitan Kolejorza Łukasz Trałka. – W doliczonym czasie gry straciliśmy bramkę, ale ona nie zamazuje mi obrazu tego meczu. Wszystko było już przecież jasne, w tym meczu „pozamiataliśmy”. Dominowaliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. Graliśmy tak jak chcieliśmy, a nawet ponad to. To był super mecz w naszym wykonaniu – ocenia pomocnik Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl.